MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol + skrin 5522751
nr 552 2751
Stol + skrin
Allmoge
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 17 november 2008
kl 20:33:06
400 kr
200 kr
400 kr
500 kr